Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Εκπαιδευτικές Εξατομικευμένο σεμινάριο σύνταξης βιογραφικού σημειώματος

Εξατομικευμένο σεμινάριο σύνταξης βιογραφικού σημειώματος

Μετά το πρώτο σεμινάριο σύνταξης βιογραφικού σημειώματος με εισηγήτρια τη Σύμβολο Σταδιοδρομίας, κυρία Μαρία Χρύσα Μαρία Γραμμένου, που υλοποιήθηκε στις 19/02 και απευθύνθηκε στο σύνολο των μαθητών και μαθητριών του σχολείου μας, την Παρασκευή 23/3 η κυρία Γραμμένου έκανε μια σειρά εξατομικευμένων συναντήσεων με όσες από τις μαθήτριες μας εξέφρασαν ενδιαφέρον για περισσότερη ενημέρωση.

Επιθυμώντας, ως εκπαιδευτικοί, να καλύπτουμε τις πολύπλευρες ανάγκες των ενήλικων μαθητών και μαθητριών μας, συνεχίζουμε τη συνεργασία μας με φορείς, αλλά και εξειδικευμένους επαγγελματίες, που μπορούν να δώσουν ολοκληρωμένες απαντήσεις και να συμβάλουν στη βελτίωση των μορφωτικών και επαγγελματικών συνθηκών τους.

screenshot 2024-03-26 at 5.46.21 pm

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 26 Μάρτιος 2024 16:01